Henrik Andersen a Frank Gjeruldsen

Každý rok v mesiaci december organizuje ústredie AS Praha vianočný večierok pre svojich zamestnancov. Tentokrát sa to všetko odohralo v Ostrave v miestnom zbore AS. Spoločná sviatočná večera bola v blízkej reštaurácii. Ja a moja rodina tento sviatočný čas milujeme, pretože to je stretnutie v rodinnom kruhu našej veľkej rodiny „armáďákov“ v Československu. Tento rok nás bolo  trochu menej ako po iné roky, avšak napriek tomu to bolo veľmi príjemné stretnutie.

My v Galante pripravujeme pre „našich“ ľudí podobné stretnutie na konci roka, musím vám povedať že mám veľmi veľké očakávanie. Program pripravujeme veľmi starostlivo, tak aby sa medzi nami cítil každý kto príde, ako doma. Pripravujeme súťaže, kvízy, spev a aj pohostenie. Chceme vytvoriť miesto, kde ľudia nebudú chodiť z donútenia, ale jednoducho preto že naozaj chcú.

Verím že podobnú túžbu mali aj organizátori tohoto vianočného večierku. A konštatujem, podarilo sa im to… Pricestoval dokonca aj Henrik Andersen z ďalekého Holandska ktorý priniesol sviatočné-vianočné zamyslenie. Za ich starostlivosť a ochotu im všetkým patrí veľké ĎAKUJEM.