Bratislava,_Hrad,_Slovensko

Dobrý deň,

dovoľte mi oznámiť Vám, že 5. septembra 2015 začne na Slovensku oficiálne pôsobiť celosvetová kresťanská organizácia Armády spásy. Jej oficiálny názov bude Armáda spásy na Slovensku a stane sa tak už 127 krajinou, v rámci ktorej táto nezisková organizácia pôsobí a prináša sociálnu a duchovnú pomoc všetkým potrebným.

Pri tejto príležitosti by sme Vás radi v mene národného veliteľa Armády spásy na Slovensku, majora Teunise T. Scholtensa, pozvali na prvú tlačovú konferenciu, v rámci ktorej Vám predstavíme ciele a vízie našej práce na Slovensku. Je nám veľkou cťou, že tlačovej konferencie sa zúčastní aj druhý najvyšší predstaviteľ celosvetovej Armády spásy, hlavný náčelník štábu, komisár William Roberts.

cropped-2331070_armady-spasy-crop.jpg

Tlačová konferencia sa uskutoční v piatok 4. septembra 2015 o 10 hodineHotely Bratislava. Viac informácií o tlačovej konferencii nájdete v priloženej pozvánke.

V prílohe taktiež nájdete plagát k slávnostnému zahájeniu práce Armády spásy na Slovensku a ak budete mať záujem sa osláv zúčastniť, ste taktiež srdečne pozvaný.

Budeme sa veľmi tešiť na stretnutie s Vami a prosím touto cestou aj o potvrdenie Vašej účasti.

S pozdravom Aneta Stolzová

Mgr.  Aneta Stolzová
Vedoucí interní a externí komunikace
T+420 251 106 422
M
+420 728 303 001
E
aneta_stolzova@czh.salvationarmy.org

pozvánka na tiskovou konferenci

Slavnostní zahájení

Pozvánka na koncert

HHiiOjqsSW_zzQFP8M8hCA~Logo-Arm-dy-sp-sy-na-Slovensku